Kompakt alállomás|Előre gyártott doboz típusú integrált alállomás PV és energiatároláshoz

Minden-az-egyben konténeres PV kompakt alállomás és BESS kompakt alállomás

 

Mi az a kompakt alállomás?

Kompakt alállomás,más néven előre gyártott alállomás, doboz{0}}típusú alállomás és konténeres alállomás, egy teljesen gyárilag-összeszerelt és tesztelt moduláris tápegység.

A transzformátort, az áramátalakítót, az elosztószekrényt, a hőkezelést és az intelligens EMS-t egyetlen kompakt konténer/doboz egységbe integrálja, amelyet széles körben használnakfotovoltaikus energiatermelésésakkumulátoros energiatároló állomás projektek.

A hagyományos helyben összeszerelt

 

compact substation drawing

Solar Power Compact Substation
01.

PV kompakt alállomás (PV minden-az-egy egységben)

Ezt a szabványos előregyártott dobozos alállomást központi fotovoltaikus erőművekhez szabták. A fotovoltaikus transzformátorral, a szolár lépcsős-transzformátorral és a szolár inverteres terhelésű transzformátorral integrálva egyetlen szekrényen belül befejezi az alacsony-feszültség-gyűjtést, a fokozó konverziót és a hálózathoz{3}}kapcsolt védelmet.

02.

Energiatároló kompakt alállomás (energiatároló minden-az-egy egységben)

Konténeres kompakt alállomási rendszerként besorolva BESS integrált alállomásnak is nevezik. Energiatároló transzformátorral, BESS transzformátorral és energiatároló átalakító-fokozó géppel felszerelt, PCS rendszerrel együttműködve kétirányú energiaátalakítás, feszültségnövelés és valós idejű biztonsági felügyelet megvalósítása.

ESS All-in-One Unit
  • Előre gyártott alállomás energiatároló rendszerekhez

    Az előregyártott energiatároló alállomás egy integrált, hordozható elektromos egység, amelyben a transzformátor, a középfeszültségű kapcsolóberendezés, a kisfeszültségű kapcsolóberendezés, a védelmi

  • Előre gyártott alállomás naperőműhöz

    Ismerje meg, hogyan gyűjti össze a napelemes erőművek lépcsőzetes-előre gyártott alállomása az inverter kimenetét, emeli fel középfeszültségre, és hogyan csatlakoztatja a fotovoltaikus erőművét a

  • Előre gyártott alállomás új energiához

    Gyári{0}}összeszerelt energiaátalakító és hálózati{1}}csatlakozási rendszerek tengeri szélenergia-, napenergia- és energiatárolási projektekhez – az IEC, IEEE és DNVGL szabványoknak megfelelően,

  • Kompakt alállomás szélerőművek számára

    Fedezze fel a Wind Farm Compact Alstation tervezését, alkatrészeit, specifikációit és kiválasztási kritériumait a -parti, nagy-tengerszint feletti magasságban, a tengerparton és az újraenergiával

  • Előre gyártott alállomás elektromos töltőállomásokhoz

    Ismerje meg az előregyártott elektromos töltőalállomásokat – a tervezést, a kulcsfontosságú alkatrészeket, az előnyöket, a specifikációkat és a kiválasztási tippeket az országúti gyors{0}}töltési

  • Kompakt alállomás ipari alkalmazásokhoz

    Kompakt alállomás nehézipar számára – MV/LV kapcsolóberendezés, elosztó transzformátor, IP54–IP65, 100–10000 kVA. Gyárilag előhuzalozott és tesztelt, hónapokról napokra lerövidíti a telepítést. Ex és

  • Előre gyártott alállomások az adatközpont-ipar számára

    Az előregyártott adatközponti alállomás egy teljesen gyárilag -integrált, előre-tesztelt áramelosztási megoldás, amelyet kizárólag hiperskálás mesterséges intelligencia-fürtökhöz, felhőalapú

  • Bányászati ​​kompakt alállomás

    Fedezze fel a GNEE Electric kompakt bányászati ​​alállomási megoldásait felszíni és földalatti bányákhoz. Tekintse át a bányászati ​​előregyártott alállomások és konténeres bányászati ​​alállomások

  • Konténeres kompakt alállomás

    Fedezze fel a kulcsrakész konténeres kompakt alállomásokat – konténeres PV alállomásokat, MV kompakt alállomásokat és konténer{0}} típusú transzformátormegoldásokat. Hasonlítsa össze a csomagolt

  • Előre gyártott kompakt alállomás

    Fedezze fel az előre gyártott kompakt alállomásokat (csomagolt alállomásokat): alapvető összetevők, IEC-szabványok, legfontosabb előnyök, projektalkalmazások, testreszabási lehetőségek és vásárlási

  • 1600 kVA PV Step{1}}up kompakt alállomás

    1600 kVA PV Step{1}}Up Compact Substation|Gyári-összeszerelt és tesztelt. 40%-kal csökkenti a helyszíni telepítést, csökkenti a polgári költségeket. IEC/ANSI kompatibilis. IP54-IP65. Kérjen személyre

  • 6600 kVA konténeres alállomás

    Névleges feszültség:10±2×2,5%/0,8-0,8 kV. Névleges teljesítmény: 6600 kVA. Alkalmazási forgatókönyvek: naperőművek, szélerőművek, ipari létesítmények, bányászati ​​​​műveletek, közművek és

Miért válassza a GNEE Electric-t?
 

Gyárilag előre{0}}összeszerelt Plug & Play kivitel

 

Használjon előregyártott alállomást és doboz{0}} típusú alállomási struktúrát, így 70%-kal csökkenti a helyszíni telepítési és üzembe helyezési költségeket. Minden PV all--egy egységben és energiatárolás minden-egy egységben- megfelel a szigorú gyári FAT tesztnek.

Kettős professzionális PV és ESS integrált megoldás

Személyre szabott napelemes inverteres transzformátorral felszerelt PV step{0}}alállomást, valamint BESS PCS integrált kompakt alállomást szállítunk, amely energiatároló konverteres nyomásfokozó géppel van felszerelve. Termékportfóliónk konténeres PV alállomásra és teljes konténeres BESS & ESS rendszerre terjed ki.

Globális tanúsítvánnyal és zord környezettel szemben ellenálló

 

Három-fázisú, kompakt konténeres alállomásunk IP54/IP66 védelmi fokozattal, valamint CE és IEC tanúsítvánnyal rendelkezik, és stabilan működik a globális naperőművekben és energiatároló erőművekben.

【KEZDJE ITT – Szerezze meg egyéni elrendezését 24 órán belül →】
Mondja el MW kapacitását, hálózati feszültségét és klímaállapotát, mi 24 órán belül válaszolunk egy személyre szabott-kompakt alállomási megoldással és előzetes költségbecsléssel.

Kérjen egyedi kompakt alállomási megoldást és árajánlatot

 

A terméksorozat alapvető előnyei

 

 

PV Compact Substation

A PV kompakt alállomás előnyei

 

  • Integrált tervezés: PV invertert, lépcsős{0}}transzformátort és egyéb összetevőket kombinál, hogy megfeleljen a több-állomásos forgatókönyveknek
  • Intelligens zóna{0}}alapú hűtés: Az intelligens hőmérséklet-szabályozással kombinált kényszerszellőztetés megakadályozza a hőcsatlakozást és meghosszabbítja a berendezés élettartamát
  • Magas védelmi besorolás:IP54, C4-M korrózióálló-és eső- és porálló konstrukció, alkalmas különféle extrém kültéri környezetekre
  • Intelligens O&M:Több-protokoll kompatibilitás, az EMS távfelügyelet támogatása és a moduláris felépítés, amely leegyszerűsíti a karbantartást és csökkenti az O&M költségeket

 

 

 

Az energiatároló kompakt alállomás előnyei

 

  • Integrált tervezés:A fokozatos-transzformátor és az átalakító egybe van építve, ami egyszerűsíti a telepítést és helyet takarít meg
  • Intelligens hűtés:A felül-felszerelt centrifugális ventilátorok kényszerszellőztetést biztosítanak, intelligens hőmérséklet-szabályozással és zónás hűtéssel kombinálva, hogy megakadályozzák a termikus csatolást, így biztosítva a stabil működést nagy terhelés mellett is
  • Magas védelmi besorolás: IP54, C4-M korrózióálló-, valamint eső- és porálló konstrukció, alkalmas különféle extrém kültéri környezetekhez
  • Intelligens O&M:Több-protokoll kompatibilitás, az EMS távfelügyelet támogatása és a moduláris felépítés, amely leegyszerűsíti a karbantartást és csökkenti az O&M költségeket
Energy Storage Compact Substation

 

 

 

【💡 Mi lenne, ha levághatnál 2 hónappal a projekt ütemtervéből?】
Előregyártott egységeink teljesen vezetékezve és tesztelve érkeznek a helyszínre – csak alapozásra + végső csatlakozásra van szüksége. Sok EPC több mint 70%-ot takarít meg a -telephelyi munkaerőn, és 2 héten belül befejezi a hálózati csatlakozást. Időköltség-szimulációt szeretne{6}}a projektjéhez?

 

Forduljon hozzánk ingyenes menetrend-összehasonlításért.

 

Fő paraméterek

 

 

PV kompakt alállomás paraméterei

Minden-egy-egységben névleges teljesítmény 3,15 MW 3,3 MW 4,4 MW 6,6 MW 8,8 MW 9MW
Transzformátor Izolációs mód Olaj{0}}merülő transzformátor
Névleges teljesítmény 3150kVA@45 fok
3300kVA@40 fok
3300kVA@45 fok
3450kVA@40 fok
4400 kVA @ 45 fok
4620kVA@40 fok
6600kVA@45 fok
6930kVA@40 fok
8800kVA@45 fok
9240kVA@40 fok
9000kVA@45 fok
9450kVA@40 fok
Impedancia 6% 6% 8% 9% 9% 10%
Transzformátor vektor Dy11 Dy11y11 (Dy11 opcionális)
LV/MV feszültség 0,69 kV/33 kV (10 kV ~ 33 kV opcionális)
Hatékonyság IEC60076-20, 2. szint (testreszabható)
Hőmérséklet-emelkedés felső-réteg olaj Hőmérséklet-emelkedés: 60K
Hűtési módszer ONAN/ONAF (intelligens kényszerített léghűtés)
RMU mód DCV (DV, CV, CCV stb. opcionális)
Magas{0}}feszültségű kapcsoló 40,5kV, 630A, 31,5kA/s
CT 40,5 kV
magas-
Feszültség szoba
Indikátor DXN-Q1, AC/DC220V
Elektromágneses zár DSN-AMZ/DSN-AMY
Fűtőlap Névleges teljesítmény: 200W (testreszabható), névleges feszültség: 220V
Szekrény világítás LED típus, AC220V
Átviteli kapcsoló LW38A-16D04/16/2 (távirányító / leállítás / helyi)
Miniatűr áramköri megszakító AC220V 63A C6/2P
Temp & Hum Controller Érzékelővel és fűtésvezérlő funkcióval (testreszabható)
Digitális ampermérő Bemeneti áram: testreszabható, kijelzővel és riasztási funkcióval (opcionális)
Füstérzékelő AC220V (testreszabható), tűzérzékeléshez
Hőmérséklet érzékelő AC220V (testreszabható), hőmérséklet figyeléshez
Segédtranszformátor Testreszabható
magas-
Feszültség szoba
Alacsony-feszültség kapcsoló 400V, 250A, 4P
Kommunikációs protokoll IEC104 (IEC61850 opcionális)
Alacsony-feszültségű helyiség UPS Névleges teljesítmény 1kVA (1kVA ~ 2kVA opcionális), Biztonsági idő 30 perc (30 perc ~ 120 perc opcionális)
CT Névleges feszültség: 0,66 kV, Pontossági osztály: 0,5/5P, Névleges terhelés: 5 VA (testreszabható)
Alacsony feszültségű biztosíték Névleges áram: 125A (testreszabható), talppal
Túlfeszültség-védő eszköz Névleges feszültség: 385 V, 3+1 mód (testreszabható)
Ethernet kapcsoló Port konfiguráció: 8 × Gigabit RJ45 + 4 × Gigabit SFP (testreszabható), ipari minőségű
DC tápegység modul 24V 120W (testreszabható)
Centrifugális ventilátor A rendszer hűtési igényéhez igazodik
Kondenzátor Ventilátor- vagy meddőteljesítmény kompenzációs igényhez igazítva
Akkumulátor 12 V-os ólom-savas akkumulátor (a kapacitás személyre szabható)
AC/DC MCB 32A/2P
3 tűs csatlakozó 10A, 250V
Temp & Hum Controller Érzékelővel és fűtésvezérlő funkcióval (testreszabható)
Fűtő Névleges teljesítmény: 200W (testreszabható), névleges feszültség: 220V
AC kontaktor Névleges feszültség: 220V, névleges áram testreszabható
Segédrelé Csatlakozó-típus, névleges feszültség: 220 V, talppal
Elosztó terminál 250A
MCB Névleges áram: 6A ~ 32A (testreszabható), 2/3/4 pólusú opcionális
Öntött tokos áramköri megszakító Névleges áram: 125A~250A (testreszabható), 4 pólusú, névleges feszültség: 230V (testreszabható)
Többfunkciós mérő Névleges feszültség: 400V, pontossági osztály: 0,5S, bemeneti áram: 1A/5A (testreszabható)
Méretek (mm) 6058×2438×2896 12192×2438×2896
Környezeti hőm -35 fok ~ 60 fok (-45 fokos leértékelés)
Általános paraméter Max. magasság 4000m(>1000 m leértékelés)
Nedvesség 0~100%
Korrózióállóság C3H (C4-C5 opcionális)
Behatolás elleni védelem IP54 (MV állomás), IP68 (Transformátor)
Szabvány megfelelés IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076

 

Energiatároló kompakt alállomás paraméterei

Minden-egy-egységben névleges teljesítmény 2,5 MW 3,45 MW 5MW 6,25 MW 6,9 MW 10MW
Transzformátor Izolációs mód Olaj{0}}merülő transzformátor
Névleges teljesítmény 2500kVA@45 fok
2625kVA@40 fok
3450kVA@45 fok
3625kVA@40 fok
5000kVA @ 45 fok
5250kVA@40 fok
6250kVA@45 fok
6600kVA@40 fok
6900kVA@45 fok
7250kVA@40 fok
10000kVA@45 fok
10500kVA@40 fok
Impedancia 6% 6% 8% 9% 9% 10%
Transzformátor vektor Dy11 Dy11y11 (Dy11 opcionális)
LV/MV feszültség 0,69 kV/33 kV (10 kV ~ 33 kV opcionális)
Hatékonyság IEC60076-20, 2. szint (testreszabható)
Hőmérséklet-emelkedés felső-réteg olaj Hőmérséklet-emelkedés: 60K
Hűtési módszer ONAN/ONAF (intelligens kényszerített léghűtés)
RMU mód DCV (DV, CV, CCV stb. opcionális)
Magas{0}}feszültségű kapcsoló 40,5kV, 630A, 31,5kA/s
CT 40,5 kV
magas-
Feszültség szoba
Indikátor DXN-Q1, AC/DC220V
Elektromágneses zár DSN-AMZ
Fűtőlap Névleges teljesítmény: 200W (testreszabható), névleges feszültség: 220V
Szekrény világítás LED típus, AC220V
Átviteli kapcsoló LW38A-16D04/16/2 (távirányító / leállítás / helyi)
Miniatűr áramköri megszakító AC220V 63A C6/2P
Temp & Hum Controller Érzékelővel és fűtésvezérlő funkcióval (testreszabható)
Digitális ampermérő Bemeneti áram: testreszabható, kijelzővel és riasztási funkcióval (opcionális)
Füstérzékelő AC220V (testreszabható), tűzérzékeléshez
Hőmérséklet érzékelő AC220V (testreszabható), hőmérséklet figyeléshez
Segédtranszformátor Testreszabható
magas-
Feszültség szoba
Alacsony-feszültség kapcsoló 400V, 250A, 4P
Kommunikációs protokoll IEC104 (IEC61850 opcionális)
Alacsony-feszültségű helyiség UPS Névleges teljesítmény 1kVA (1kVA ~ 2kVA opcionális), Biztonsági idő 30 perc (30 perc ~ 120 perc opcionális)
CT Névleges feszültség: 0,66 kV, Pontossági osztály: 0,5/5P, Névleges terhelés: 5 VA (testreszabható)
Alacsony feszültségű biztosíték Névleges áram: 125A (testreszabható), talppal
Túlfeszültség-védő eszköz Névleges feszültség: 385 V, 3+1 mód (testreszabható)
Ethernet kapcsoló Port konfiguráció: 8 × Gigabit RJ45 + 4 × Gigabit SFP (testreszabható), ipari minőségű
DC tápegység modul 24V 120W (testreszabható)
Centrifugális ventilátor A rendszer hűtési igényéhez igazodik
Kondenzátor Ventilátor- vagy meddőteljesítmény kompenzációs igényhez igazítva
Akkumulátor 12 V-os ólom-savas akkumulátor (a kapacitás személyre szabható)
AC/DC MCB 32A/2P
3 tűs csatlakozó 10A, 250V
Temp & Hum Controller Érzékelővel és fűtésvezérlő funkcióval (testreszabható)
Fűtő Névleges teljesítmény: 200W (testreszabható), névleges feszültség: 220V
AC kontaktor Névleges feszültség: 220V, névleges áram testreszabható
Segédrelé Csatlakozó-típus, névleges feszültség: 220 V, talppal
Elosztó terminál 250A
MCB Névleges áram: 6A ~ 32A (testreszabható), 2/3/4 pólusú opcionális
Öntött tokos áramköri megszakító Névleges áram: 125A~250A (testreszabható), 4 pólusú, névleges feszültség: 230V (testreszabható)
Többfunkciós mérő Névleges feszültség: 400V, pontossági osztály: 0,5S, bemeneti áram: 1A/5A (testreszabható)
Méretek (mm) 6058×2438×2896 12192×2438×2896
Környezeti hőm -35 fok ~ 60 fok (-45 fokos leértékelés)
Általános paraméter Max. magasság 4000m(>1000 m leértékelés)
Nedvesség 0~100%
Korrózióállóság C3H (C4-C5 opcionális)
Behatolás elleni védelem IP54 (MV állomás), IP68 (Transformátor)
Szabvány megfelelés IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076

Széles körű alkalmazási forgatókönyvek

 

Fotovoltaikus szektor

Fókuszban a PV All{0}}In-Egy egység és rendszermegoldás. Termékeink alkalmazkodnak a széles tartományú megvilágításhoz és feszültségingadozásokhoz, ellenállnak a szélnek és a homoknak, ellenállnak a szélsőséges hőmérsékleteknek, és alacsony veszteségekkel rendelkeznek. Az All-In-One egység kialakítása moduláris elrendezéssel, elosztott és központi fotovoltaikus erőművekhez egyaránt alkalmas.

Energiatárolási szektor

Az energiatároló transzformátorokra és az energiatárolókra összpontosítva minden-egy egységben-, amely megfelel a különféle energiatároló rendszerek követelményeinek, nagy megbízhatósággal és ütésállósággal. Rugalmasan alkalmazható energiatermelési, hálózati és felhasználói oldali energiatárolási projektekhez, lehetővé téve a hatékony energiaátalakítást és a megbízható hálózati integrációt.

 

PV kompakt alállomások alkalmazási forgatókönyvei

A napelemes kompakt alállomások a fotovoltaikus energiatermelő rendszerek hálózathoz{0}}csatlakozott teljesítménynövelő berendezései. Központosított közüzemi-léptékű földi fotovoltaikus erőművekre és elosztott projektekre, beleértve az ipari és kereskedelmi tetőtéri napelemes rendszereket, megvalósítva a fotovoltaikus energiaellátást, valamint a fotovoltaikus erőművek hálózati{3}}csatlakozását.

 

Energiatároló kompakt alállomások alkalmazási forgatókönyvei és kereskedelmi felhasználás

A megcélzott ügyfelek a hálózatüzemeltetők, a nagy gyártóüzemek és az új energetikai beruházások fejlesztői.

  • Csúcsborotválkozás és völgyfeltöltés: Villamosenergia-költség-csökkentés és bevételi arbitrázs megvalósítása alacsony völgyi villamosenergia-árak töltésén és csúcsáras időszakban történő kisütésen keresztül.
  • Megújuló energia felhasználás:Párosítsa össze a fotovoltaikus és szélenergia-létesítményeket a többlet ingadozó új energiafelhasználás érdekében, és stabilizálja a hálózathoz{0}}csatlakoztatott áram minőségét.
  • Hálózati kiegészítő szolgáltatás:Hálózati frekvenciaszabályozási és feszültségstabilizáló szolgáltatást nyújt a kereskedelmi hálózati kiegészítő üzletágak számára Európában, Ausztráliában és Észak-Amerikában.
  • Kikapcsolt-grid microgrid és tartalék tápegység:Független áramellátási mikrohálózatok kiépítése távoli bányászati ​​zónákhoz és szigetekhez; vészhelyzeti készenléti áramellátást biztosít az ipari parkok és adatközpontok számára az áramszünet kockázatai ellen.

 

【Már fut fotovoltaikus vagy BESS projekt?】 Több mint 200+ kompakt alállomást szállítottunk közüzemi-léptékű projektekhez világszerte (beleértve a 200MW/400MWh és az 1000MW/2000MWh kapacitású tárolóállomásokat). Kérjen tőlünk olyan esettanulmányokat és teljesítményadatokat, amelyek megfelelnek projektjének méretarányának – valódi működési visszajelzést küldünk Önnek.

Szerezzen projekt{0}}egyeztetett adatjelentéseket

 

Tipikus esetek

400MWh Energy Storage Project
200MW/400MWh energiatárolási projekt
2000MWh Energy Storage Project
1000MW/2000MWh energiatárolási projekt
200MWh Energy Storage Project
100MW/200MWh energiatárolási projekt
400MWh Energy Storage Project
200MW/400MWh energiatárolási projekt
100MW PV Project
100MW PV projekt
500MW PV Project
500MW PV projekt
​ 160MW PV Project  Distribut  ​
160MW PV projekt
Distributed rooftop PV projects

Elosztott tetőtéri fotovillamos projektek

Előregyártott kompakt alállomás VS hagyományos diszkrét helyszíni{0}}alállomás építés

 

Az alábbi táblázat intuitív módon mutatja be a gyári előregyártott kompakt alállomásunk és a hagyományos diszkrét építési mód közötti maghézagokat.

Összehasonlító elem Konténeres integrált kompakt alállomás Hagyományos felosztott{0}}helyszínen összeszerelt alállomás
Elfoglalt alapterület Teljes helymegtakarítás 50% ~ 70%;transzformátor integrált elrendezése, nagy- és kisfeszültségű szekrények egy dobozban, nincs külön civil alap a különálló berendezésekhez Nagy általános földhasználat; transzformátor helyiség, nagyfeszültségű helyiség, kisfeszültségű helyiség önálló polgári épületeket és szigetelési intervallumokat igényel
A helyszíni-építési időszak Csak alapozás + integrált emelés és rögzítés, a helyszíni építkezés -belül befejezve3-7 munkanap A polgári építés, a berendezések emelése, a külön vezetékezés és a hibakeresés 30-60 munkanapot vesz igénybe
Terepi huzalozási munkaterhelés Minden belső kábelezés elkészült és gyárilag tesztelt; csak külső kábel hozzáférési munkák szükségesek a helyszínen,a vezetékezési munkaterhelés több mint 70%-kal csökkent Masszív belső és külső kábelfektetés, vezetékezés, préselési munkák teljesen a helyszínen befejezve, nagy építési munka
A projekt teljes építési költsége Alacsonyabb átfogó költség.Csökkentse a munkaerőköltséget, az építőmérnöki költségeket és a helyszíni kezelési költségeket; Az egyszeri-gyári integráció csökkenti a rejtett utómunkálati költségeket Magas összbefektetés. Több polgári épület, hosszú távú-települési-építési csapatok, magas szintű helyszínkezelés és ideiglenes építési költségek
Napi üzemeltetési és karbantartási nehézségek Központosított elrendezés, egységes EMS felügyeleti felület; moduláris alkatrészek, kényelmes hibakeresés és alkatrészcsere,alacsony karbantartási nehézség Több független helyiségben szétszórt berendezések, szétszórt megfigyelési pontok; a hibaelhárítás során több területet kell egyenként ellenőrizni, magas karbantartási nehézség
Teljes{0}}hálózati csatlakozási ciklus Rövid teljes ciklus.Gyári előteszt Hosszú hálózatfelvételi ciklus. Több elfogadó link mélyépítéshez + berendezések telepítéséhez + helyszíni hibakereséshez, a hálózati csatlakozás gyakran több mint 2 hónapot vesz igénybe

 

GNEE elektromos integrált kulcsrakész megoldás (PV és PCS állomás)

 

 

A GNEE Electric komplett PV KULCSKÉNT MEGOLDÁST és PCS Kulcsrakész állomás integrált támogató rendszert szállít globális fotovoltaikus erőművekhez és energiatároló erőművekhez. Előregyártott kompakt alállomásaink precízen rögzítik a hagyományos szórt alállomás-építési mód által okozott több szembetűnő fájdalompontot, célzott termékelőnyökkel, amelyek megfelelnek az EPC vállalkozók és projektbefektetők tényleges igényeinek.

 

Megfelelő előnyök az ipari gyakori fájdalompontokhoz

  • Fájdalom: A hagyományos alállomásnak hatalmas polgári építkezésre, helyszíni vezetékezésre és helyszíni összeszerelésre van szüksége, ami rendkívül-hosszú építési időszakot eredményez
  • Előny: Minden belső összeszerelés, vezetékezés és általános hibakeresés a gyárban befejeződött. A helyszíni-munka csak az alapozást és az integrált emelőszerelést foglalja magában. A PV TURNKEY SOLUTION és a PCS kulcsrakész állomás építési ciklusa két-három hónapról egy hétre lerövidíthető, nagymértékben felgyorsítva a teljes projekt előrehaladását.

 

  • Fájdalom: A tengerentúlon{0}}az építési munkaerő költsége magas, a helyszíni építési személyzet irányítása további rejtett kiadásokat jelent
  • Előny: Csökkentse a terepi építési munkaterhelés több mint 70%-át. Hatékonyan ellenőrizheti a tengerentúli erőművi projektek teljes beruházását, csökkentheti a munkaerőköltségeket és az EPC-vállalatok helyszíni kezelési költségeit-.

 

  • Fájdalompont: Az elszórt mezőben végzett hibakeresést könnyen befolyásolja a webhely környezete, a hálózati csatlakozás elfogadásának magas meghibásodási aránya
  • Előny: Minden berendezés átmegy egy átfogó FAT gyári teszten a szállítás előtt, és előzetesen elvégzi a szimulált rácsműködési kapcsolódási tesztet. A stabil teljesítmény garantálja a zökkenőmentes hálózati hozzáférést mind a PCS kulcsrakész állomásokhoz, mind a kulcsrakész PV-megoldásokhoz, elkerülve a minősítetlen helyszíni hibakeresés okozta átdolgozási veszteségeket.

 

  • Fájdalompont: A sivatagi szélhomoknak, a parti sóködnek és a magas-hőmérsékletű esős környezetnek kitett berendezések hajlamosak az elöregedésre és meghibásodásra
  • Előny: IP54 védelmi fokozattal és C4-M korróziógátló szerkezettel felszerelt, intelligens zónás hőelvezető rendszerrel párosítva. Az egész egység stabilan tud működni különféle súlyos munkakörülmények között, csökkentve a berendezés meghibásodásának gyakoriságát a későbbi üzemidőben.

 

  • Fájdalompont: A szétszórt berendezések elrendezése nehéz hibaelhárítást és bonyolult napi karbantartási munkát jelent
  • Előny: Az integrált moduláris elrendezés együttműködik az egységes EMS központosított felügyeleti platformmal. A személyzet gyorsan megtalálja a hibákat és kicseréli a sérült alkatrészeket, csökkentve ezzel az erőművek üzemeltetési és karbantartási nehézségeit az eszközök tulajdonosai számára.

 

Containerized PV Energy Storage Cabinet Shell

PV Energy Storage Cabinet Shell

 

【🔥 VÉGLEGES HÍVÁS – KÉRJEN KULCSRAJTA ÁRAJÁNLATOT MOST】
Ne hagyja, hogy a hagyományos alállomások szűk keresztmetszete késleltesse a projektet. Akár egyetlen egységre, akár teljes kulcsrakész állomásra van szüksége (PV + BESS), a következőket kínáljuk:

✅ Ingyenes mérnöki tanácsadás és tervrajz
✅ Átlátható árképzés rejtett díjak nélkül
✅ Teljes dokumentáció a vám- és hálózati jóváhagyáshoz
✅ 12 hónap garancia + távtámogatás

 

【 KÉRDÉS KÜLDÉSE】

– Csatolja projektismertetőjét (MW, feszültségszint, helyszíni fotók), és azonnal elküldjük Önnek az előzetes adatlapot és a költségvetési referenciát.

 

Minősítés, gyári tesztelés és exportcsomagolás támogatása kulcsrakész projektekhez

Osztályozás Szolgáltatási tartalom kulcsrakész projektszállításhoz
Nemzetközi képesítési dokumentumok

A termékek megfelelnek az IEC 60076, IEC 62271 sorozat szabványainak és a CE tanúsítványnak.

Olyan EN10204 3.1 anyagtanúsítványt, hivatalos típusvizsgálati jelentést, részleges kisülési tesztet és hőmérséklet-emelkedési vizsgálati adatokat tudunk biztosítani, amelyek megfelelnek a PV KULCSKÉNT SOLUTION és a PCS Kulcsrakész állomás projektek ajánlattételi felülvizsgálati és projektelfogadási szabványainak.

A teljes folyamat-FAT gyári ellenőrzése

Egyenként hajtsa végre a transzformátor elektromos teljesítményének tesztjét, a nagy{0}}feszültség elleni védelem tesztjét, a hőmérsékleti öregedési tesztet és az általános EMS-összeköttetések hibakeresését.

Valamennyi készterméket csak az erőművi munkakörülmények teljes szimulációs működési vizsgálata után lehet szállítani.

Tengeri exportcsomagolási rendszer

Használjon rozsdaálló-bevonatot és felületvédő fóliát a szekrénytesthez, négy sarkán ütközésgátló -acél erősítéssel.

A belső elektromos eszközök ütéselnyelő-rögzítésekkel vannak rögzítve, és a beépített-szárítószerek ellenállnak a nedvesség eróziójának a hosszú-távú tengeri szállítás során.

A szabványos jelölés és a rögzített kötési mód biztosíthatja a kulcsrakész berendezések sértetlen szállítását a tengerentúli úti célokra.

Containerized BESS delivery
Solar energy storage system shipment

Teljes{0}}ciklusú kulcsrakész szolgáltatási rendszer

Értékesítés előtti-szolgáltatás

A fotovoltaikus erőmű beépített kapacitásának, a BESS konfigurációs paramétereinek, a helyi magasságnak, a környezeti hőmérsékletnek és a regionális hálózati hozzáférési szabványoknak megfelelően személyre szabott, KULCSKÉNT MEGOLDÁS és PCS Kulcsrakész állomás illesztési sémák elkészítése ingyenes, hivatalos árajánlatok és letölthető műszaki adatlapok biztosítása.

 

Az-értékesítési szolgáltatásban

Visszajelzés valós idejű{0}}képeket és gyári tesztvideókat a gyártási folyamat során. Szállítás előtt kétszer ellenőrizze az összes műszaki paramétert, és szinkronizálja a teljes FAT tesztjelentéseket. Rendezze ki a vámkezelési dokumentumok teljes készletét, és kínáljon professzionális konténerrakodási javaslatokat kulcsrakész berendezések tengeri szállításához.

 

-Értékesítés utáni szolgáltatás

24-órás online távoli támogatást nyújt az EMS platform és a PCS rendszer hibakereséséhez és hibaelhárításához. Kérjen professzionális mérnököket, hogy külföldre menjenek, ahol -helyszíni telepítési útmutatást és{7}}hálózathoz kapcsolódó üzemeltetési képzést kapnak. Az egész gépre 1 év garancia vonatkozik. Gyorsan szállítson sebezhető pótalkatrészeket világszerte, hogy lerövidítse a berendezés leállási idejét, és nyújtson hosszú távú működési optimalizálási javaslatokat kulcsrakész állomása stabil működéséhez.

 

Készen áll arra, hogy PV vagy ESS projektjét egy megbízható kompakt alállomással táplálja?

Kattintson ide, hogy elküldje érdeklődését – adja meg a kívánt kapacitást, feszültséget és alkalmazást (PV / BESS / mindkettő). Visszatérünk:

  • Személyre szabott egyvonalas{0}}diagram
  • Költségvetési árajánlat (FOB/CIF)
  • Szállítási átfutási idő-
  • A mellékelt tartozékok és az opcionális frissítések listája

KÉRJ INGYENES AJÁNLATOT

 

8 órán belül válaszolunk – gyorsítsuk fel együtt a projektjét.

A Henan GNEE Electric Co., Ltd. az egyik legprofesszionálisabb kompakt alállomás gyártó és beszállító Kínában, valamint támogatja a testreszabott szolgáltatást is. Üdvözöljük, hogy vásároljon tartós kompakt alállomást itt, és szerezze be gyárunk árlistáját. Egyedi megrendeléseket is elfogadunk.

A szálláslekérdezés elküldése